MEDUS

Notiek datu ielāde... Lūdzu, uzgaidiet...

Lūdzu, ievadiet vismaz trīs burtus, un tiks veikta dinamiskā darbinieku meklēšana.

No 1. jūnija varēs vēlreiz noskatīties raidījuma Almamater.lv visas sērijas

1. jūnijs, pirmdiena, 2020, 13:19

Sākot no 1. jūnija, katru pirmdienu plkst. 19.00 Latvijas Universitātes (LU) portālā un LU facebook lapā būs iespējams vēlreiz noskatīties “VFS Films” sadarbībā ar Latvijas Universitāti veidoto raidījumu AlmaMater.lv.

Katra sērija būs dubultportrets – izziņas pilns ceļojums uz divu augsti izglītotu cilvēku pasauli, kuru dzīves pamatus un dažkārt arī ikdienas profesionālo pildījumu ir ielikusi Latvijas Universitāte. Skatītājam būs iespēja ielūkoties 12 zinātnieku darba aizkulisēs.

Viena no pirmās sērijas varoņiem ir mūsu institūta vadošā pētniece Marija Dunce, kura atklāj, ka pat nopietni zinātnieki savulaik šaubījušies, par ko kļūt.

Raidījumu iespējams noskatīties šeit

Degsme virza progresu

Aptauja

Kā tev patīk MEDUS sistēma?

Kalendārs